LEDKO - kompletní sortiment dekorativního osvětlení na jednom místě

Grafické zpracování a systém pro internetový obchod se zaměřením na prodej interiérového a venkovního osvětlení od společnosti LEDKO

LEDKO je internetový obchod, který poskytuje komplexní služby v oblasti interiérových i venkovních svítidel a osvětlení. Na českém trhu se pohybuje přes dvacet let. Dle požadavků od zákazníka jsme nejdříve zpracovali analýzu projektu. Z této analýzy vznikl drátěný model (wireframe), který určil logické rozmístění všech žádoucích prvků e-shopu v souladu s uživatelskou přístupností. Grafik a následně XHTML kóder tento model převedl do responzivní grafické podoby ladící s designem firmy. Grafická šablona je implementována na našem vlastním e-shopovém řešení OmnixCMS. Při tvorbě grafického návrhu byl kladen důraz na přehlednost a jednoduchost e-shopu.
Napište nám

Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další dotazy, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím tohoto formuláře. Vaše názory, připomínky, či podněty jsou pro nás extrémně důležité.

Kde nás najdete?

Bezručova 2 (budova VZP)
678 01 Blansko

Email: [email protected]
Telefon: +420 533 312 782